Meemassaaž on üks Tiibeti iidsetest ravimmaažidest. Mett kasutatakse selles kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada „saastunud” energiat ning naha kaudu sisenedes vereringesse annab mesi edasi organismile ka oma väga head raviomadused. Kõik see tervendab – soodustab seedimist, toitainete omastamist, ainevahetust. Massaaži toimel puhastuvad energiakanalid, energia hakkab nendes jälle vabalt voolama – läbi selle toimub tervenemine.
Massaaž mõjub hästi vananevale ja lõtvuvale nahale, seda toniseerides ning tugevalt trimmides. Meemassaaži võib kasutada ka ühe osana tselluliidivastases ravis. Protseduur silub nahaaluseid tihendeid, seetõttu muutub nahk peale massaaži siidiseks.
Näidustused: seljavaevused, liigesepõletikud ja -valud, stress, ainevahetushäired, unetus, külmetushaigused, langenud vastupanuvõime haigustele, väsimus, tselluliidi probleemid.
Meemassaaži tulles peaks teadma, et nahk peab olema puhas, ilma kreemideta – vastasel juhul mesi ei imendu. Oluline on teada, kas ei esine ülitundlikkust mee suhtes. Soovitav on massaaži tulla tühja kõhuga ja eelnevalt jalad raseerida. Protseduur võib olla valulik, kuid just valu on see, mis juhatab massööri probleemsete kohtadeni. Üldjuhul on valus vaid esimene protseduur, järgnevad korrad on meeldivamad.
Pärast protseduuri pannakse Teid mõneks minutiks rätiku alla hauduma, seejärel puhastatakse.
Pärast meemassaaži on soovitav palju juua. Ka klaasike punast veini on hea, sest see lõdvestab lihaseid. Massaažis on soovitav käia kord nädalas. Tselluliidi puhul saab parema tulemuse, kui teha massaazi 2-3 korda nädalalas, ravikuur 8-10 korda.